درباره ما
مجموعه اقامتی تفریحی هتل سان رایز در جزیره زیبای کیش با بیش از 2400 متر زیر بنا شامل 61 باب اتاق و بیش از 150 تخت در کنار آبهای نیلگون خلیج فارس با هدف جلب رضایت شما مشتریان عزیز در سال 1380 فعالیت خود را آغاز نمود. از ويژگى هاى منحصر به فرد اين مجموعه نزدیکی به مراکز خرید و فضای سبز زیبای آن است. اکنون مفتخریم که پس از گذشت 17 سال، این مجموعه به همراه نیروی انسانی دلسوز و کارامد توانسته در راستای اهداف خود گام بردارد و مشتریان وفادار خود را جذب و حفظ نماید. امید است بتوانیم با یاری خداوند متعال خاطره ای دل انگیز در ذهن میهمانان عزیزی که مجموعه ما را برای اقامت خود انتخاب می نمایند فراهم آوریم.
اطلاعات کلی هتل
- 61 باب اتاق در 4 طبقه 2 باب Vip و 23 باب سوئیت و 36 باب دبل
- کافی شاپ مدرن واقع در لابی
- آژانس هواپیمایی
- دفتر گردشگری و تفریحی
- رنت کار
- کافی شاپ ویژه باغچه ، واقع در مجموعه فضای سبز هتل
خدمات رایگان
- ترانسفر استقبال به صورت ویژه رایگان
- گشت ویژه بازار 2 جلسه در هر روز
- اینرنت رایگان نامحدود
- صبحانه
قوانین
- استعمال دخانیات در اتاق ها و اماکن داخلی هتل ممنوع میباشد.
- ساعت تحویل اتاق 00: 14 و ساعت تخلیه اتاق 00 : 12 و بعد از ساعت 12 مبلغ نیم شارژ به حساب مسافر تعلق میگیرد.
- به کودکان زیر پنج سال هزینه ای اعم از سرویس اضافه، صبحانه و ناهار تعلق نخواهد گرفت.
- کودکان بالای پنج سال بزرگسال حساب شده و همانند هزینه بزرگسالان برایشان محاسبه و دریافت خواهد شد.
- امکان اضافه کردن سرویس اضافه در اتاق های دبل به علت سایز اتاق وجود ندارد.
- درخواست کنسلی اتاق خارج از ایام پیک هتل تا 72 ساعت قابل کنسل کردن می باشد و تا 48 ساعت قبل از ورود مهمان هزینه یک شب اقامت به عنوان جریمه محاسبه و دریافت خواهد شد و کمتر از 48 ساعت کل مبلغ شبهای اقامت محاسبه و دریافت و هیچگونه وجهی عودت نمی گردد.
- در موقع خروج کامل از هتل،مدارک شناسايي خود را تحويل بگيريد.
- هتل مسئول جا ماندن وسائل شما نيست، در حفظ آ ن بکوشيد.
معرفی هتل
مجموعه اقامتی تفریحی هتل سان رایز در جزیره زیبای کیش با بیش از 2400متر زیر بنا شامل 61 باب اتاق و بیش از 150 تخت در کنار آبهای نیلگون خلیج فارس با هدف جلب رضایت شما مشتریان عزیز در سال 1380 فعالیت خود را آغاز نمود. از ويژگى هاى منحصر به فرد اين مجموعه نزدیکی به مراکز خرید و فضای سبز زیبای آن است. اکنون مفتخریم که پس از گذشت 17 سال، این مجموعه به همراه نیروی انسانی دلسوز و کارامد توانسته در راستای اهداف خود گام بردارد و مشتریان وفادار خود را جذب و حفظ نماید. امید است بتوانیم با یاری خداوند متعال خاطره ای دل انگیز در ذهن میهمانان عزیزی که مجموعه ما را برای اقامت خود انتخاب می نمایند فراهم آوریم.
©2019 Sunrise Hotel, All Right Reserved